Головна > Довідка


За попередніми підсумками (за даними внутрішнього сайту ЦВК, опрацьовано 100 відсотків електронних протоколів ТВК) результатів голосування 26 грудня, перемогу отримав
Віктор Ющенко
з перевагою у 7,8 відсотка.

За нього проголосувало 15 115 452 виборці, або 51,99 відсотка.

Віктора Януковича підтримали 12 848 087 виборців, або 44,19 відсотка.

Не підтримали жодного кандидата — 2,34 відсотка виборців.

28 грудня в залі засідань райдержадміністрації відбулася вісімнадцята сесія районної ради ІУ скликання. Вів її голова районної ради Г.Ф.Гейченко.

В центрі уваги сесії стояло головне питання — затвердження районного бюджету на 2005 рік. Доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Р.І. Сушко. Вона, зокрема, підкреслила, що загальний фонд районного бюджету по доходах сформований в розмірі 21426,3 тис. грн., спеціальний фонд — в розмірі 537,8 тис. грн. Бюджет району — бездефіцитний. А це означає, що видаткова частина сформована в такому ж розмірі, як і дохідна.

Кошти районного бюджету, зокрема, підуть на утримання установ та закладів освіти (6963,7 тис. грн.), закладів охорони здоров'я (4576,1 тис.грн.), закладів культури та мистецтва (613,4 тис. грн.). Планові видатки на розвиток фізкультури і спорту в районі передбачено в сумі 164,5 тис. грн. Компенсаційні витрати на пільгове перевезення окремих категорій громадян місцевим автотранспортом передбачено у сумі 300 тис. грн., а на перевезення електротранспортом — у сумі 200 тис. грн. Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення району передбачено у сумі 5191,4 тис. грн. Зокрема, на надання допомоги малозабезпеченим сім'ям — 994, 8 тис. грн., на надання пільг ветеранам війни та праці, ветеранам військової служби, потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС та субсидій населенню — 3732,8 тис. грн. Передбачено також 331 тис. грн. на утримання територіального центру по обслуговуванню самотніх громадян, 69,8 тис. грн. — на молодіжні програми, по 10 тис. грн. — на програми соціального захисту неповнолітніх та фінансову підтримку ради ветеранів.

Р.І. Сушко доповіла і по другому питанню порядку денного "Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії ХХІ V скликання", що відбулася 18 грудня 2003 року і на якій розглядалося питання про районний бюджет на 2004 рік.

В обговоренні взяли участь головний лікар центральної районної лікарні О.П. Горкуша, заступник голови райдержадміністрації з соціальних питань В.В. Боровик, голова райдержадміністрації П.О.Сокирко, директор інституту пшениці В.І. Дубовий, начальник відділу культури райдержадміністрації В.К. Цимбал, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.А. Нечипоренко.

Сесія затвердила районний бюджет на 2005 рік. А щодо питання про внесення змін до рішення одинадцятої сесії ХХІ V скликання від 18 грудня 2003 року прийняла відповідне рішення.

Під час розгляду першого питання біля приміщення райдержадміністрації почався мітинг, в якому взяли участь члени організації "Пора", що приїхали на двох мікроавтобусах, і декілька десятків миронівчан. До них вийшов голова районної ради Г. Ф. Гейченко. Після коротких переговорів голова райради повернувся до актового залу РДА, де проходила сесія, з чотирма представниками мітингуючих.

Їх Г. Ф. Гейченко запросив до виступу після закінчення розгляду двох перших питань порядку денного сесії. Але, перш ніж надати їм слово, голова райради вирішив прояснити ситуацію, що склалася. Мітинг відбувається тому, сказав він, що в Миронівці пустили чутку, нібито його примушують йти у відставку, а його посаду щоб міг зайняти голова РДА. Мітингуючі зібралися, щоб цього не допустити.

Г. Ф.Гейченко пояснив, що він не збирається йти у відставку і що з такою пропозицією до нього ніхто не звертався. Таке питання взагалі не обговорювалося ні з ким, тож і розглядати його на сесії ніхто і не думав. Все це злісні чутки.

Після пояснення Г. Ф. Гейченка представникам мітингуючих — члену бюро райкому СПУ М.В. Тарасенку, М.Н. Шелифісту, довіреній особі В. Ющенка по територіальному виборчому округу №94 М. І. Стельмаху — була надана можливість висловитися з трибуни сесії.

П. О. Сокирко попросив надати слово і йому, оскільки представники мітингуючих називали його прізвище. Він підтвердив, що питання про відставку Г.Ф. Гейченка взагалі не піднімалося. Тож не розуміє, звідки пішли такі чутки. П. О. Сокирко запевнив, що він не виставлятиме свою кандидатуру на посаду голови районної ради до виборів у 2006 році.

Разом з тим Петро Олександрович повідомив, що в ході виборів він отримав листа, в якому В. А. Ющенко писав: якщо він стане Президентом, то запропонує П. Сокирку і надалі працювати на посаді голови районної держадміністрації. Але, сказав П. Сокирко, він цю пропозицію не прийме і не залишиться на посаді голови РДА.

В ході сесії її учасники задавали запитання, які їх цікавили. Так, голова районної організації партії екології та соціального захисту Н.І. Полончук висловила стурбованість з приводу того, що на базарі в Миронівці молокопродукцією торгують виробники з інших районів, а продукція Миронівського заводу сухого молока відсутня. А це негативно відбивається на надходженнях до районного бюджету. В чому причина?

П. О. Сокирко пояснив, що завод готується до реконструкції цеху цільномолочної продукції, яка повинна розпочатися в березні наступного року. Після проведення реконструкції завод виготовлятиме необхідну молочну продукцію.

Депутат М. Д. Укаженко поцікавився, коли буде вирішено проблему сміттєзвалища в Миронівці, де постійно горить все, що туди вивозиться. А це негативно впливає на екологію навколишнього середовища. Заступник голови РДА В.П. Ковальчук відповів, що ця проблема турбує і керівництво району, але справа в тому, що невідомі люди постійно підпалюють відходи і боротися з цим надзвичайно складно.

На сесії було затверджено районну програму зайнятості населення району на 2005 рік.

Затверджено також програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2004 - 2010 роки.

Розглядалися питання про встановлення граничного розміру націнки на продовольчі товари ТОВ "МГХ" і норм харчування на 2005 рік для учнів загальноосвітніх шкіл району, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, та клопотання комунального підприємства теплових мереж "Миронівкатепломережа". З обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.

Депутат Київоблради, директор СТОВ "Агросвіт" В.П. Даниленко привітала всіх з перемогою демократії, закликала примножити трудові здобутки, побажала українському народу в Новому році благополуччя і процвітання.

Сесія закінчилася приємною подією. П. О. Сокирко вручив почесні нагороди — Грамоти виставки-ярмарку "Київська осінь-2004" — СТОВ "Україна", СТОВ "Агросвіт", ВАТ "Миронівське ХПП", ВАТ "Миронівський ЗВКК", Маслівському державному аграрному технікуму, АТ "Київ-Атлантик", ПП Заболотнього О.В., Миронівському інституту пшениці.

На закінчення голова районної ради привітав присутніх з наступаючим Новим роком і побажав усього найкращого.


У всьому світі, як відомо, сільське господарство дотаційне. Держави постійно підтримують своїх сільгосптоваровиробників. І наслідки такої підтримки очевидні. Що ж до України, то подібна підтримка ще зовсім недавно була практично відсутня. Тим більше, не існувало і не існує паритету цін на сільгосппродукцію з одного боку та на пальне, добрива, техніку — з іншого. Це відчутно "б'є" по селянинові.

Два роки тому ситуація почала змінюватися на краще на користь селян. Але тільки з 2004-го ця допомога набула систематичного характеру, що красномовно видно на прикладі нашого району.

Так, за 11 місяців минулого року відшкодування державою витрат з посіву ярих зернових становить 385224 грн. Зокрема, ТОВ ім. О.Г. Бузницького — 17008 грн., СТОВ "Зоря" — 3140 грн., АЗАТ "Юхни" — 5233, СТОВ "Яхни" — 27474, СТОВ "Україна" — 7196, СТОВ "Петровського" — 7850, СТОВ "Потік" — 2617, СТОВ "Коритище" — 7850, ЗАТ "Аргомарс" — 15048, СТОВ "Пії" — 15699, СВК "Кип"ячка" — 3925, ТОВ "Тулинське" — 18970, СТОВ "Шандра" — 27343, ВАТ "Миронівське" — 44743, ФГ Мальованого— 30090, АТЗТ "Трахтемирівське" — 9681, ПП "Росава-Агро" — 6541, Маслівський ДАТ — 17008, ДГ "Еліта" — 9158, ТОВ СП "Агро" — 6672, НВП "Зерноінвест" —7666, ТОВ "Євронасіння"— 3414, фермерам — 90898 грн.

Доплата за продану та перероблену велику рогату худобу підвищених кондицій та кондиційних свиней становить 470854 грн. Зокрема, СТОВ "Зоря" — 29726, АЗАТ "Юхни" — 3684, СТОВ "Україна"— 2582, СТОВ "Пустовіти" — 38143, СТОВ "Агросвіт" — 178317, ВАТ "Миронівський ЗВКК" — 21973, СТОВ "Шандра" — 27028, ФГ Лещенко — 2125, ФГ Мальованого — 11045, ДГ "Еліта" — 81275, населенню району — 74956 грн.

Доплату за наявність поголів"я вівцематок отримали СТОВ "Шандра" (2962 грн.) та Маслівський ДАТ (1524 грн.).

Доплата за наявність бджолосімей по району становить 11581 грн. Її одержали ТОВ ім. О.Г. Бузницького — 873, СТОВ "Зоря" — 230, АЗАТ "Юхни" — 643, СТОВ "Яхни" —276, СТОВ "Україна" — 551, СТОВ "Пустовіти" — 193, СТОВ "Агросвіт" — 386, СТОВ "Олександрівка"—560, СВК "Зеленьки" — 781, СТОВ "Македони"—413, ТОВ "Тулинське" — 1414, ДГ "Еліта" — 588, населення — 4675 гривень.

Компенсацію за придбання мінеральних добрив вітчизняного виробництва отримали СТОВ "Зоря" (6770 грн.), АЗАТ "Юхни" (6370 грн.), СТОВ "Пустовіти" (6800 грн.), ЗАТ "Агромарс" (85436 грн.).

СТОВ "Агросвіт" одержало компенсацію за селекцію в галузі тваринництва (445000 грн.) та в галузі рослинництва (12825 грн.). Крім того, компенсації за селекцію в галузі рослинництва одержали ще ТОВ ім. О.Г. Бузницького (8468 грн.) та Маслівський ДАТ (4698 грн.).

Частково держава компенсувала ставки за кредити. СТОВ "Яхни" — 5093 грн. та ВАТ "Кристал-М" — 40297 грн.

Всього ж за 11 місяців 2004 року сільськогосподарські підприємства усіх форм власності та населення району одержали від держави майже 1,5 млн. грн. Є сподівання, що в нинішньому році наш селянин не залишиться сам на сам з власними проблемами, а постійно відчуватиме увагу і підтримку держави. На підтвердження цього Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект про продовження на 2005 рік пільгового порядку оподаткування аграрної сфери податком на додану вартість.


Традиційно напередодні Нового року районна державна адміністрація виділяє кошти на придбання новорічних подарунків малозабезпеченим сім'ям, дітям-сиротам і дітям-інвалідам.

Особлива увага приділяється тим дітям, які потребують найбільшої допомоги. Їм, крім подарунка, надається взуття і одяг. Цього року новорічні сюрпризи отримають 462 дітей. Райдержадміністрація закупила 372 подарунки, а 90 — надав народний депутат В.Л. Сівкович.

Питання забезпечення усіх дітей новорічно-різдвяними подарунками стояло на контролі в сільських радах. Аби жодна дитина не залишилася поза увагою, потурбувалися фермерські господарства, сільськогосподарські товариства, підприємства різних форм власності.

Велика допомога надійшла від фонду соціального страхування. Спільними зусиллями питання вирішено позитивно. І на сьогоднішній день вже значна кількість дітей одержала вітання і довгоочікуваний подарунок від Діда Мороза. А у передноворічний день Дід Мороз обов'язково завітає в Миронівську районну лікарню, привітає дітлахів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні і вручить їм теж подаруночки.

В. БОРОВИК, заступник голови райдержадміністрації.


Щирі вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят шле рада сільськогосподарських підприємств працівникам сільського господарства, пенсіонерам, ветеранам і всім жителям Миронівщини. Бажаємо вам, любі наші друзі, сибірського здоров'я, дружби в стосунках, сімейного благополуччя. Хай на вашу долю щедро родить поле, а обличчя радістю цвіте, хай не знають втоми золотії руки, горе і нещастя всіх вас обійде.

 

Райком профспілки працівників агропромислового комплексу сердечно вітає усіх трудівників полів і ферм району з Новим 2005 роком та Різдвом Христовим! Нехай же 2005-й буде вдалим в усіх ваших починаннях. Бажаємо міцного здоров'я, дружньої співпраці, сімейного благополуччя. Хай щедро врожається нива, а в кожен дім увійде мир і достаток. Щасливого вам майбуття.

 

Найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим всім працівникам СТОВ "Агросвіт" та всім карапишанам! Спасибі вам, дорогі земляки, за працю, за небайдужість, за вашу активну життєву позицію. Завзяття вам у роботі, нових досягнень і перемог, щастя та здоров'я.

Профком та адміністрація СТОВ "Агросвіт".

 

Голову СТОВ "Агросвіт", депутата обласної ради Даниленко Валентину Петрівну і всю її родину щиро вітаємо з наступаючим 2005 роком та Різдвом Христовим. Побажання міцного здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів у праці та нових здобутків у 2005 році.

А.І. СИНЯВСЬКИЙ, за дорученням жителів Олександрівки.

 

Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим чуйну, доброзичливу людину Даниленко Валентину Петрівну, голову СТОВ "Агросвіт", депутата обласної ради, яка завжди приходить на допомогу, не рахується з власним часом, з власними проблемами. Турботи людей для неї головне. Щастя вам і здоров'я.

В. БАКАЛЕНКО, сільський голова с. Олександрівка.

 

Шановні працівники, пенсіонери, ветерани праці, пайовики споживчої кооперації! Правління Миронівського споживчого товариства та районний комітет профспілки працівників споживчої кооперації сердечно вітають вас з Новим 2005 роком та Різдвом Христовим! Нехай цей рік стане для вас та ваших родин щасливим, повним радості, добра та творчих сил, а Різдво Христове наповниться любов'ю, надією і вірою у здійснення сокровенних мрій та сподівань на щасливе майбутнє.

 

Шановні трудівники АЗАТ "Юхни", пенсіонери і всі жителі села! Сердечно вітаємо вас з Новим 2005-м роком і Різдвом Христовим. Зичимо всім міцного здоров'я, великого справжнього щастя, днів світлих і ясних, сімейної злагоди і любові, дитячої ніжності і тепла, шани й поваги людської. Хай прийдешній рік принесе вам удачу.

Правління та профком АЗАТ "Юхни". 

 

Правління і профком ВАТ "Кристал-М" від щирого серця вітають з Новим 2005-м роком та Різдвом Христовим своїх працівників, ветеранів і пенсіонерів. Бажаємо вам, щоб Новий рік приніс лише щедрий достаток, мир і злагоду. Здоров'я міцного, благополуччя в кожну родину. Нехай щедротами земними буде повна чаша вашого життя. Шани людської та поваги, довгих спокійних років життя. Веселих вам свят. 

 

Щиро та сердечно вітаємо всіх трудівників хлібоприймального підприємства і тих, хто впродовж багатьох літ працював, а сьогодні вже на заслуженому відпочинку, з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо міцного здоров'я, родинного тепла і добробуту. Хай збудеться все задумане, добром, щастям і радістю хай наповнюється кожен прийдешній день.

Адміністрація та профком ВАТ "Миронівське хлібоприймальне підприємство".

 

Правління та профком ТОВ ім. О.Г. Бузницького сердечно вітають всіх працівників, пенсіонерів та пайовиків з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай прийдешній рік принесе лише успіхи у роботі та особистому житті. Бажаємо здоров'я, довгих літ життя, благополуччя та достатку вам і вашим родинам.

 

Правління СТВК "Відродження П" вітає працівників, пенсіонерів, пайовиків з Новим 2005 роком та Різдвом Христовим! Здоров'я, щастя, злагоди, благополуччя, достатку бажаємо всім у Новому році. Хай радість і хороший настрій стануть вашими постійними супутниками у 2005-му. Успіхів вам у всьому. З Новим роком, друзі!

 

Сердечні вітання та побажання з Новим роком та Різдвом Христовим трудівникам КП "Миронівкаводоканал" та нашим пенсіонерам. Хай здоровиться і щастить вам, друзі, у 2005 році. Хай негаразди обминають ваші домівки, а кожен день приносить радість і достаток.

Адміністрація та профком КП "Миронівкаводоканал".

 

Правління та профком ВАТ "Миронівський райагробуд" щиро вітає працівників колективу, пенсіонерів, акціонерів товариства з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, здоров'я, благополуччя в сім'ях, успіхів у роботі, хто вчиться — у навчанні. Добра і злагоди, достатку і хорошого настрою на цілий рік.

Извините за ошибку!