Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Анатолій СЕМЕНЮК представив активу Миронівщини новопризначеного голову райдержадміністрації Юрія Осадчого.
На цю подію в районі чекали вже давно. І ось вона відбулася. Анатолій Дмитрович зізнався, що це перше представлення новопризначеного голови райдержадміністрації в області. Юрій Захарович проявив себе активним учасником передвиборної кампанії. У своїх діях він відстоював принципи відкритості влади, чесності, справедливості. Це сприяло тому, що майже 87% виборців Миронівщини віддали свої голоси за всенародно обраного Президента України Віктора Ющенка.
Під час Помаранчевої революції Юрій Захарович пліч-о-пліч співпрацював з нинішнім головою Київської обласної державної адміністрації Євгеном Жовтяком. Саме тому Євген Дмитрович з численних кандидатур, поданих на посаду голови райдержадміністрації, зупинився на кандидатурі Юрія Осадчого.
А.Д.Семенюк побажав новопризначеному голові райдержадміністрації успішно реалізовувати на практиці передвиборну програму Президента України Віктора Ющенка, тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, керівниками господарських структур усіх форм власності.
У слові-відповіді Юрій Захарович пообіцяв, що не буде проводити переслідування за політичні уподобання людей під час президентських виборів, спрямовуватиме свої зусилля на створення нових робочих місць, залучення інвестицій в економіку району, наповнення бюджетів усіх рівнів. Це дасть можливість зміцнювати соціально-економічний і культурний розвиток Миронівського регіону, який входить в п'ятірку кращих районів області.
Перед присутніми виступили також голова районної ради Г.Ф. Гейченко, інші учасники зібрання.
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Анатолій СЕМЕНЮК представив активу Миронівщини новопризначеного голову райдержадміністрації Юрія Осадчого.
На цю подію в районі чекали вже давно. І ось вона відбулася. Анатолій Дмитрович зізнався, що це перше представлення новопризначеного голови райдержадміністрації в області. Юрій Захарович проявив себе активним учасником передвиборної кампанії. У своїх діях він відстоював принципи відкритості влади, чесності, справедливості. Це сприяло тому, що майже 87% виборців Миронівщини віддали свої голоси за всенародно обраного Президента України Віктора Ющенка.
Під час Помаранчевої революції Юрій Захарович пліч-о-пліч співпрацював з нинішнім головою Київської обласної державної адміністрації Євгеном Жовтяком. Саме тому Євген Дмитрович з численних кандидатур, поданих на посаду голови райдержадміністрації, зупинився на кандидатурі Юрія Осадчого.
А.Д.Семенюк побажав новопризначеному голові райдержадміністрації успішно реалізовувати на практиці передвиборну програму Президента України Віктора Ющенка, тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, керівниками господарських структур усіх форм власності.
У слові-відповіді Юрій Захарович пообіцяв, що не буде проводити переслідування за політичні уподобання людей під час президентських виборів, спрямовуватиме свої зусилля на створення нових робочих місць, залучення інвестицій в економіку району, наповнення бюджетів усіх рівнів. Це дасть можливість зміцнювати соціально-економічний і культурний розвиток Миронівського регіону, який входить в п'ятірку кращих районів області.
Перед присутніми виступили також голова районної ради Г.Ф. Гейченко, інші учасники зібрання.
16 березня у школі мистецтв завершився перший етап традиційного конкурсу дитячої творчості "Таланти твої, Миронівщино" серед юних читців, гумористів, поетів. В ньому взяло участь 65 дітей з 23 закладів освіти. 23 з них стали призерами, а 5 —лауреатами конкурсу-огляду. Серед юних читців перемогу здобули Вікторія Педченко, третьокласниця Козинської ЗОШ, Катерина Панченко (Миронівська ЗОШ №2), Дарина Сосюра (Піївська ЗОШ), Ліза Новохатка (Миронівська ЗОШ №3), Костянтин Гаврилечко (Миронівський районний ліцей).
Серед поетів призерами визнано Анастасію Сімутенкову з Росавської ЗОШ, Людмилу Зленко з Миронівської ЗОШ №1, Юлію Салигу з Пустовітської ЗОШ.
Неперевершеними гумористами проявили себе Роман Тарасенко, Віталій Крутоголов (Миронівська ЗОШ №3), Сергій Рябоконь (Кип'ячківська ЗОШ).
30 березня відбудеться наступний етап конкурсу-огляду у номінації "Вокальний жанр". А юні танцюристи братимуть участь у святі танцю, яке відбудеться у районному Палаці культури також 30 березня.
Л. ЗЛЕНКО, спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації
Вже досить довго самотній пасажир тупав, постукував черевиком об черевик, щулився на порожній, вистудженій колючим січневим протягом, зупинці, а автобуса все не було. Натомість, певно зглянувшись над бідолахою, пригальмував „приватник”. Пасажир хутенько зачинив за собою двері, вдячно зиркнув на водія:
– Спасибі, а то вже... Чорт, ти? Пізнаєш? Це ж скільки зим!
– Господи! – придивився до пасажира водій. – Кого я бачу! Та скільки – либонь з випускного, років двадцять уже!
– І як це нас раніше не зводило?
– Мене тут не було, на півночі вкалував. Оце два місяці як повернувся, підтаксовую.
Нестримним вулканом заклекотіли спогади:
– А про Ваську чув?
– А хто не чув? Піднявся, виріс як бамбук! За Андрія знаєш?
– Знаю... В Афгані...
– А Галку, – стишив голос водій, –пам'ятаєш?
– Пам'ятаю...
– Ти її тоді в мене відбив. Відбив – відбив, не відмахуйся. Де вона тепер, як?
– Галка? М-м-м... Хтозна...Ніби виїхала десь... Давно вже.
– Ех, перше моє кохання. Та, вважай, єдине. А це ж я через тебе тоді на північ гайнув, не міг знести. Подумував, було, навіть – кінці в воду... Виїхала кажеш? Так, ця калюжа була для неї замілка. Красуня, співачка... Ет, що ми були для неї? Либонь, розкошує зараз десь у столиці; з її талантом, з її зовнішністю...
Приїхали.
– То скільки з мене, таксисте?
– Та йди собі к бісу! – махнув водій. – А все ж ти її в мене відбив, і все мені звідтоді наперекіс, і всі мені звідтоді не такі... На ціле життя один мені ідеал – вона! Знаєш, я ж так і не оженився. Приїхав, сподівався, може, стріну... Все через тебе! – Схоже, таксист завівся. – Якби не ти, ми б з Галкою... і все ти, гад... ти!
Пасажир, який уже, було, пішов, зупинився, озирнувся на водія:
– Та не печися ти так. Тут вона, твоя Галка, не хотів казати. Вона зо мною й тижня не була, найшла собі іншого, а тоді іншого... Загуляла, запила, спилась, скололась, скотилась... Бомжує зараз на вокзалі. Можеш піти, там побачиш свій ідеал!
О. ГАНЗЕНКО
Якщо хочете служити у Збройних Силах
"Хотіла б служити у Збройних Силах України за контрактом. Але ж чи візьмуть мене?
Марина К. 20 років."
Відповідає військовий комісар Миронівсько-Богуславського об'єднаного районного військового комісаріату полковник О.В. Максимчук:
— Вже декілька років Збройні Сили України та інші військові формування набирають чоловіків і жінок 19-40 років на військову службу за контрактом на посади солдат, матросів, сержантів, старшин, прапорщиків, мічманів. Бажаючі повинні звернутися у військкомат з відповідною заявою. Вимоги: середня освіта, хороший стан здоров'я. Жінки повинні бути незаміжні, бездітні. Приймаються також дружини військовослужбовців, крім тих, які мають дітей дошкільного віку. Середньомісячне грошове утримання 500-550 грн. Військовослужбовці, що проходять службу за контрактом, мають право вступу на заочні і вечірні факультети вузів. За довідками звертайтеся в райвійськкомат ( кімн. №9) чи за телефоном 5-13-45.
Нова форма розрахунків
На численні листи та дзвінки громадян до редакції та до району електричних мереж з обуреннями з приводу нововведень щодо розрахунків за електроенергію адміністрація РЕМу пояснює:
— Споживач може самостійно в рахунку змінювати суму для оплати як в більший, так і в менший бік.Рахунки, сплачені після 25 числа біжучого місяця, не враховуються в рахунках наступного місяця. Абонент, одержавши рахунок, в якому не відображена оплата, а рахунок фактично сплачений, повинен від суми, яка відображена в графі "Сума до сплати", відмінусувати сплачені кошти і записати одержану різницю в графу "Всього сплачую". Якщо абонент одержав рахунок, в якому врахована оплата і проведено нарахування за поточний місяць, то оплату необхідно проводити без жодних виправлень у рахунку. В РЕМі відкрито пункт прийому комунальних платежів.
Шість років без аптеки
Вже шість років минуло відтоді, як у Грушеві закрито аптеку. Хтось "нагорі" подумав, що більш як для однієї тисячі людей, які проживають в селах нашої територіальної громади, вона ні до чого. А ми теж хворіємо, як і всі. Тоді доводиться їхати у Пії чи у Ржищів, або навіть і в Миронівку. У райцентрі у нас, слава Богу, аптек за останні роки з'явилося дуже багато. Та чим же жителі Грушева, Ходорова, Ведмедівки, Дударів гірші від мешканців Миронівки, якщо їх позбавили аптеки?
К. СІНЕНКО, сільський голова


