Експертиза посуду Philipiak з нержавіючої сталі

Достовірно відомо, що кожен вид мета має різного роду гідності і недоліки. Чудовим тепло розподілом володіє мідь, але вона не завжди може бути безпечною, оскільки деякі її з'єднання можуть бути токсичними і смертоносними. Дуже хорошу тепло провідність має Алюміній, але він дуже швидко втрачає естетичний вигляд і харчові кислоти вступають з ним в реакцію. Стійкою до корозії є нержавіюча сталь, але вона сама по собі має поганий теплообмін. Рішенням усіх недоліків може бути використання у виготовленні багато слойчату технологію виробництва посуду, що забезпечить швидкий, рівномірний і стійкий до корозії продукт.

Мова піде саме про такий посуд, виготовлений за сучасною технологією на сучасному устаткуванні компанії Philipiak Milano. Посуд Philipiak відрізняється своїм рівномірним тепло розподілом по усій поверхні. Дно посуду philipiak виготовлене з п'яти слойного матеріалу. Зовнішнім шаром є ферромагнітна сталь, що забезпечує можливість безперешкодного використання посуду philipiak на усіх варильних поверхнях, та ж на індукційних. В середині посуду використані два шари алюмінієвого сплаву, які забезпечують хороший і рівномірний теплообмін по усієї каструлі. Зовнішній шар виготовлений з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Ця нержавіюча сталь стійка до подряпин і взаємодіє з їжею якнайкраще, зберігаючи її в хорошій якості надовго.

За рахунок рівномірного розподілу тепла посуд Philipiak прогрівається дуже швидко. Багатошарові стінки створюють ефект термоса і дозволяють більший період часу тримати їжу теплою. У готуванні цей ефект допомагає економити час, оскільки за рахунок такого ефекту розподілу готування йде рівномірна з усіх боків каструлі.
Огигинал новости «Експертиза посуду Philipiak з нержавіючої сталі