Роздуми про наші мости

Майже в кожному місті чи селі нашої великої і чарівної країни є такі споруди як мости.

Цей міст чи навіть ці мости, якщо їх багато в якомусь великому місті можуть бути і такі як великий міст ( https://vinnytsia-future.com.ua/uk/news/177-chomu-kiivskiy-mist-tak-dovgo-rekonstruyuyut-ta-yak-vin-zminivsya-za-cey-chas ) у Вінниці чи столиці Києві, тобто можуть бути великими, мати довжину близько кілометра. А можуть бути і маленькими в одному із чарівних населених пунктів України.

Всі ці доволі складні в технічному плані споруди було створено в роки, коли всі кошти, що виділялись на будівництва використовувались на всі 100%, на відміну від сьогодення, коли на саме будівництво чи ремонт залишається маленька крапелька від того масиву, що бу виділений.

Зараз любе будівництво за державні кошти затягуються на надзвичайно довгий термін через різні надумані причини. Чомусь 100 чи 50 років тому всі відповідальні люди знали де проходять дороги, водопроводи, каналізації чи електричні та телефонні мережі.

В час повної компьютеризації немає схем, карт і необхідної документації про всі ці комунікації. У відповідних організаціях як чудо вони можуть бути, а от звести все до єдиного порузуміння - для цього потрібно тільки дивитись іноземні бойовики, де різні грабіжники мають компьютерні моделі любого бидинку чи кварталу. А на цих моделях зображено все воєдино із розшифровкою і позначеннями.

Там можуть робити так, щоб можна було зробити. Тут же роблять так, щоб можна було затягнути будівництво до Пришестя і жити за цей кошт.

Та є надія, що все, що почало будуватись за нашого перебування на цій планеті буде побудоване так, як це потребувалось в планах і мріях авторів...
Огигинал новости «Роздуми про наші мости