Завжди свіжий хліб

Кожного дня нам хочеться отримувати від життя щось приємне і незабутнє. Незалежно від того, що це буде, головне, щоб це приємне відчуття б мало користь. Користь чи візуальну, красота якої милує око і душу чи смакову, коли певна їжа викликає море емоцій.

Таку красу і користь в наше життя щоденно приносить хліб. Так-так можна сказати, що самий звичайний і буденний хліб. Особливу насолоду можна отримати коли від свіжого хліба лина незабутній аромат. Такий аромат хотілося-б "куштувати" щоденно.

І така можливість є, її надає Хлібна майстерня ( http://artisan-boulangerie.ua/ua/ ) «Буланжері Артісан» (французькою – Boulangerie Artisan) в котрій професійні пекарі щоденно створюють такий чудовий та духмяний хліб, що з ним не хочеться розставатись ніколи.

Завжди свіжий хлібПекарі відкрито і щиро кажуть, що їхньою метою було і є створити такий хліб, який-би своїм незрівнянним смаком та ароматом завжди подобався людям. Так вони самі кажуть про свою роботу:

КОРИСТЬ І СМАК

Завжди свіжий хліб – не інакше/без компромісів, ми випікаємо його у пекарнях та робимо на замовлення.
Ми використовуємо борошно з підвищеною крупністю помелу, яке містить більше клітковини.
Для нашого хліба ми самостійно створили корисний купаж злаків, насіння та овочів.
У нас тільки натуральні пшеничні закваски власного приготування.
Ми використовуємо артезіанську воду з власної свердловини.
У «Буланжері» ми зібрали найкращі рецепти хліба та випічки з Франції і не тільки.


Приємно бути постійним відвідувачем хлібної майстерні «Буланжері Артісан», смакувати незрівнянно смачним і ароматним хлібом....
Огигинал новости «Завжди свіжий хліб