Про наш відпочинок на Світязі

Пройшли зимові свята, а це означає, що скоро весна, а за ним і літо. І тоді почнеться новий сезон відпусток. Хотіла б розказати про досить таки популярний, але ще не відомий всім Шацький край.


Свій перший відпочинок на Світязі я провела у 2019 році. Про цей озерний край дізналась на сайті https://svityaz-rest.com.ua/ ( https://svityaz-rest.com.ua/ ) , там підібрали собі житло і у липні поїхали на відпочинок.

Зараз анітрішки не шкодуєм за наш вибір.


Історія про нашу поїздкуДавайте детальніше. Шацькі озера - це група більш ніж з 30 озер, серед яких самі популярні:


  • Озеро Світязь;
  • Пісочне;
  • Люцимер;
  • Чорне;
  • Пулемецьке.

Ми обрали найпопулярніше з них і провели відпочинок на озері Світязь. Вода у ньому дуже чиста і збагачена мінералами, а ще місцеві жителі розповіли цікаві історії пов'язані з цим озером. Завдяки сайту, житло підібрали близько до пляжу і досить недорого, якщо порівнювати з цінами в Одесі. Дерев'яний котедж нам обійшовся у 2000 грн на 10 осіб.


По приїзду, ми одразу відправились на центральний пляж. Чесно кажучи він нас дуже приємно здивував, все виглядало дуже красиво, як виявилося пізніше пляж повністю переробили і окультурили перед сезоном. Тут було все: атракціони для дітлахів, бунгало для тих, хто захотів холодний коктейль, футбольні та волейбольні поля і головна особливість відпочинку тут, світязький пончик, який виявився дуже смачним. Другий день пройшов більш активно, ми замовили екскурсію на пітбайках, яку також побачили на тому ж сайті. Там нам показали всі чарівні місця.

Ми проїхались селами: Пульмо, Залісся, Іллічівка. Побачили затоку Бужня і милувались крутим заходом сонця. А на останній день скуштували раків і вугря, тут це потрібно робити обов'язково. Так і закінчилась наша маленька відпустка. Але я впевнена, що у 2020 році ми приїдемо ще раз, цього разу плануємо орендувати житло у Шацьку.


Поради для відпочиваючих


Для тих хто також хоче провести свій відпочинок на Шацьких озерах хотіла б дати декілька порад:


  1. Замовляйте житло як можна раніше, і робіть це через перевірені сайти.

  2. Виділіть день для активного відпочинку, візьміть для себе декілька екскурсій, це того варте.

  3. Скуштуйте їх смаколики (пончики, вугрі, раки)

Найперше виділила житло, тому що ціни тут не дуже високі, і цим користуються шахраї, ось чому раджу користуватися сайтами, які напрями контактують з власниками житла.


Чи варто сюди повернутись?Це місце дуже відрізняється від звичайних курортів. Тут своя атмосфера, тому початок літа ми 100% проведемо в цьому краю. Нам не вистачило часу, щоб побачити всю красу. В цей раз плануємо замовити екскурсію по озерах і проїхатись велосипедами по сусіднім маленьким селам. тому Світязь 2020 чекай нас!


Огигинал новости «Про наш відпочинок на Світязі