Знайомий і невідомий Івано-Франківськ

Якийсь час назад довелось поподорожувати по де-яким містам України не спеціально, а там складувались життєві обставини. Був у містах прикарпатських і взагалі західних нашої країни.

Це були і Львів і Луцьк, Чернівці і Хмельницький, Стрий і Житомир, хоча Житомир не такий вже і західний, проте все, що розташоване по-ліву сторону від Києва на мапі мабуть можна назвати західним.

От тільки навіть не зміг заїхати до Івано-Франківська, колишнього Борислава, та завдячуючи всесвітній мережі, зайшовши за адресою - http://franyk.com/ua/fullnews/221855 ( http://franyk.com/ua/fullnews/221855 ) зміг пізнати це старовинне місто, місто зі своїми звичаями та автентичністю.

Ще тією автентичністю, тих старих часів, коли люди будували щось оригінальне для певної місцевості. Це натепер кожне місто будується за певним шаблоном, стандартні коробки багатоповерхових будівель, прямі проспекти, звичайні школи, дитсадки і все потрібне сучасній людині.

А хочеться пізнати таке нове для себе місто і цей момент підійшов, знайшовши в мережі franyk.com дізнався про місто багато чого цікавого, хоча, щоб бути певним, що місто є тобі знайоме, потрібно поїхати до нього, а віртуальне знайомство зайвим ніколи не буде. Таке знайомство додає нових знань і додає бажання ще пізнавати нове і незабутнє...
Огигинал новости «Знайомий і невідомий Івано-Франківськ