Все, що цікаве всій сім'ї

Ввечері, коли зроблено всі домашні справи хочеться відпочити і заразом дізнатись чогось цікавенького.

У наш час технологій шукати якусь інтересненьку інформацію, прочитати цікавинку, рецепт, поради бувалих людей, звикли у великівй всесвітній мережі Іетернет.

Частенько заходячи на krasdor.com.ua ( http://krasdor.com.ua ) дізнаєшся багато цікавого та корисного.

Така тема, як мода не залишиться поза увагою від кожного сучасного сучасного чоловіка і жінки. Не залишиться поза увагою така тема, як спортивне харчування, котре надзвичайно корисне для всіх тих, хто займається спортом чи фітнесом.

Чи потрібно приймати спортивне харчування?

У сучасному світі усе більше людей замислюється над тим: як би привести себе в гарну форму й зміцнити своє здоров'я? І єдиною вірною відповіддю й рішенням є – заняття спортом!

Приходячи в тренажерний зал, секцію по плаванню або будь-яке інше місце в людини є лише одна мета - змінити себе. Але як би наполегливо вона не тренувалась, яку б їжу не вживала, вона не буде здатна мати бажаний результат як у спортивних показниках, так у здоров'ї, у зв'язку з тим, що завжди буде існувати значний недолік мікроелементів у харчуванні, так зване вікно. І в таких ситуаціях, якщо бажаєш досягти жаданої мети, на допомогу приходить спортивне харчування, здатне задовольнити будь-яку потребу організму.

Все, що цікаве всій сім\'їНа ринку спортивного харчування є великий асортимент продуктів для будь-яких цілей, здатних забезпечити потрібним результатом у найкоротший термін.

Тим, хто займається з метою набору маси, постійно необхідно вживати велику кількість білка щодня. А саме, щоб досягти значних розмірів, обсягів і рельєфності м'язів, потрібно приймати не менш чим 2-3 гр. білка на один кілограм ваги спортсмена в добу. Тільки при дотриманні описаного дозування атлет, що тренується, зможе досягти потрібної йому форми.

Але людина не здатна забезпечити організм потрібною порцією білка, уживаючи лише звичайну білкову їжу. Це пов'язано з тим, що йому б доводилося з'їдати неймовірно величезна кількість їжі, що спричинило б за собою ряд негативних обставин, пов'язаних з погіршенням здоров'я. І от із цієї причини, спортсменам робить невимовну користь спортивне харчування, а саме протеїни в порошковій формі. Вони здатні заміняти прийоми їжі, не наносячи ні найменшої шкоди здоров'ю, і забезпечувати організм всіма життєво важливими мікроелементами. Кращим варіантом серед сотень протеїнів є – сироватковий протеїн від компанії Optimum Nutrition – 100% Whey Gold Standart:

Одна порція: 30 гр. містить 24 гр. білка, що за результатами наукових досліджень уважається оптимальним обсягом для разового прийому.

Так само для набору маси використається й таке спортивне харчування як:

- гейнер (суміш швидких білків і простих вуглеводів, що забезпечує м'язам необхідний запас енергії й будівельний матеріал, що дозволяє створювати нові м'язові волокна);

- амінокислотні комплекси (кінцева, перероблена форма білка, здатна засвоюватися організмом протягом 20 мінут після прийому, уживаються для додання м'язовим клітинам додаткового будівельного матеріалу);

- креатин (речовина, що збільшує силові й витривалі показники людини, так само бере участь у ресинтезе енергії);

- BCAA (амінокислоти з розгалуженим бічним ланцюгом, уживаються з метою захисту м'язових волокон від катаболического процесу).

Серед відвідувачів спортивних секцій нерідко зустрічаються люди бажаючі скинути кілька кілограмів з метою досягнення гарної та привабливої форми. У даній ситуації, як і в наборі маси, потрібно коректувати повсякденне харчування, скорочувати обсяг уживаних вуглеводів і жирів. Але й дієта, так просто не допоможе забрати небажану вагу, без додаткового прийому препаратів сприятливому зниженню ваги. Цими препаратами є – жироспалювачі. За результатами багатьох опитувань і відкликів стало відомо, що кращим і достатнім жироспалювачем є Lipo 6 від компанії Nutrex:

Обсяг однієї порції становить 3 капсули. Основними інгредієнтами в продуктах жироспалення є: Альфа-ліполієва кислота, Л-Карнитин, Йохимбін, Кофеїн, Гуарана й т.д.

У більшості людей спортивне харчування асоціюється з незаконним допінгом, стероїдами, які насправді абсолютно не відносяться до спортивних добавок. Щоб повністю зрозуміти чи шкідливе, чи необхідне спортивне харчування, не потрібно робити якісь наукові дослідження, усього лише потрібно подивитися на людей що мають вражаючі результати в спорті. Адже всі великі спортсмени, світові чемпіони, на шляху до своєї слави й вершини, були змушені звернутись по допомогу до спортивних добавок, що й допомогло їм піднятися на новий рівень і досягти найбільших чемпіонських титулів і при цьому мати міцне як сталь здоров'я. Уживаючи спортивне харчування, кожний приносить собі цим тільки користь, що буде помітна через зовсім не довгий час. Не варто боятися спортивних добавок, вони важливі й необхідні кожному, хто піклується про свій організм.

Спортивне харчування - це ключ до дверей, за яким і схована краса, здоров'я й спортивні результати про які говорить багато хто!
Огигинал новости «Все, що цікаве всій сім'ї