Тема: Кредити

Форумчани, як ви ставитеся до кредитів? Вам доводилося їх брати? Якщо так, то на які цілі ви їх брали, чи були складнощі з оформленням, вдавалося їх своєчасно виплачувати?

2

Re: Кредити

Намагаюся обходитися без кредитів. Поки що, виходить, буду сподіватися, що і в майбутньому так буде. Вважаю дурістю, коли беруть кредит на придбання, припустимо, останньої моделі телефону.

3

Мені доводилося брати кредит. Не буду уточнювати, на які цілі. З оформленням не було ніяких складнощів. Я працюю офіційно і заплата у мене вся біла. Виплатили, навіть раніше, ніж було зазначено в документах. Іноді обійтися без кредиту просто немає можливості. А можна дізнатися, з чим пов'язаний ваш інтерес?

4

Просто недавно попалася на очі ця стаття, де написано, що ситуація на ринку кредитування поліпшується, кількість виданих позик зростає. А ось серед моїх знайомих немає нікого, хто б взяв кредит цього року. Мені здається, зараз до цього ставляться більш виважено. Люди реально оцінюють свої можливості, і, намагаються не брати в борг у фінансових організацій.

5

У багатьох зараз кредитні картки. Це зручно, коли не вистачає, наприклад, грошей до зарплати. Ви не можете бути в курсі всіх фінансових справ своїх знайомих. Та й це опитування не показове, занадто маленька вибірка.

6

Я очень кредиты не люблю. И тем более не понимаю людей, которые в отпуск в кредит ездят. Мне кажется, такая глупость - отдыхаешь, а сам в голове прикидываешь сколько месяцев ты за это удовольствие будешь расплачиваться. Это меня подруга недавно уговаривала взять кредит и поехать в Италию в экскурсионный тур на Новый год. Но я отказалась - слишком дорого, а в долги влезать не хочу. В итоге уговорила ее поехать в Стамбул - это совсем не дорого, ведь курс рубля к турецкой лире на сегодня очень выгодный

7

нужно жить по средствам без кредитов