Тема: Як допомогти?

Брат зловживав алкоголем кілька років. Зараз він не п'є, зміг зав'язати сам, але півроку тому, після скандалу на роботі, пішов у запій на кілька днів. Зараз у нього проблеми з дружиною, вони розлучаються і на тлі цього ситуація повторилася. Він усвідомлює свою проблему, боїться, що знову почне пити. Але іноді обставини сильніші за нього. Як йому допомогти?

2

Re: Як допомогти?

Не знаю, може хороший психолог йому допоможе? Але зараз їх стільки розвелося, що складно вибрати, дійсно, нормального фахівця. Багато тільки гроші викачують, а клієнту допомогти не можуть.

3

Re: Як допомогти?

А мені здається, роль психолога можете виконати навіть ви. Іноді шукають вихід в алкоголі, коли немає можливості виговоритися. Звичайно, чоловікам складніше, вони всі тримають в собі. Але спробуйте.

4

Re: Як допомогти?

Якщо він усвідомлює, що може знову почати пити і не хоче цього, то може йому просто закодуватися? В цьому немає нічого ганебного. Кодіровка від алкоголю - це один з методів профілактики алкогольної залежності. Якщо не хоче звертатися за допомогою в нашому місті, можна знайти клініку в Києві, наприклад, цей медичний центр практикує різні методи кодування.

5

Re: Як допомогти?

Отправляйте его на личение, разговорами тут не поможешь. Пока он еще понимает, что у него проблемы.

6

Re: Як допомогти?

Лечение тоже не всегда помогает. Нужно, чтобы он сам этого хотел.