1

Тема: Подарунок для дитини

Люди, хто може допомогти у виборі подарунка для 2 річної дитини, дівчинки? Йду до хрещениці на день народження, але що подарувати не знаю, які іграшки зараз популярні? Є думки купити якісь розвиваючі іграшки або одяг, якщо чесно в розгубленості що дарувати, адже хочеться догодити дитині...

2

Re: Подарунок для дитини

Якщо ви не знаєте що дарувати і сумніваєтеся, то в цьому випадку краще поговорити з батьками. Мама хрещениці точно підкаже що хоче дитина. Для дівчинки завжди традиційно можна подарувати ляльку або коляску для ляльки.

3

У такому віці раджу вибирати ігри та іграшки для розвитку моторики і мислення, є багато класних конструкторів і різних ігрових тренажерів. Раджу піти в дитячий магазин і проконсультуватися з продавцем, вони вам запропонують на вибір багато варіантів

4

Я згодна, що буде не зайвим поговорити з мамою іменинниці, якщо вона вам нічого не підкаже, то в такому випадку можна буде купити якийсь дерев'яний конструктор або Лего, але тільки з урахуванням вікової категорії, щоб не було дрібних деталей і гострих кутів. Ще класним варіантом для подарунка стане дитячий біговел, це як звичайний велосипед, але тільки без педалей, на ньому дитина буде вчитися рівноваги і взагалі цікава штука)) подивіться такі беговели на сайті https://ipopokids.ua/category/bihovely

5

fiona-filono написав:

Люди, хто може допомогти у виборі подарунка для 2 річної дитини, дівчинки? Йду до хрещениці на день народження, але що подарувати не знаю, які іграшки зараз популярні? Є думки купити якісь розвиваючі іграшки або одяг, якщо чесно в розгубленості що дарувати, адже хочеться догодити дитині...

Для двухлетнего ребенка думаю не стоит брать что-то сложное, лчше всего дейтсвительно купить какие-то развивающие игры, например детские пазлы https://kesha.com.ua/pazli/ Для такого возраста это очень интересный и полезный будет подарок. А там конечно смотрите сами, можно и куклу подарить, мольберт, посудку и многое другое.