Тема: Вакансій за кордоном

Вже давно придивляюся до вакансій за кордоном, але ніяк не наважуюсь спробувати. Без трудового стажу, або спеціалізованої освіти не думаю, що можна надійно закріпитися в чужій країні. Може хтось залишить рекомендацію, або порадить надійних людей, які можуть влаштувати на роботу за кордон, без особливого досвіду роботи?

2

Re: Вакансій за кордоном

Шукала роботу сама, ходила на курси польської, але я не лінгвіст, мова йде важко, але після курсів легше, рекомендую не купувати запрошення у чужих, краще на Фейсбуці у групи запишіться, там багато інформації

3

Так хто ж його знає, краще взагалі їхати через знайомих, а ще краще, зі знайомими, на перевірене місце, це найкращий варіант. А якщо їдеш вперше, без знайомства і знання мови, потрібно мати чуйку і запас грошей

4 Востаннє редагувалося fiona-filono (2021-07-02 15:06:18)

У мене брат вже 2 рази їздив на заробітки у Польшу - один раз забійником, другий - обвальщик. У нас, на жаль, не знайшов гідних умов, а туди забрали з руками і ногами. Подумує про остаточне переїзді, ну або довгостроковому трудовому контракті, як мінімум. Каже, ставлення до працівників там дуже лояльне, навіть не дивлячись на те, що приїжджий. До речі, роботу шукав він не на пряму, а через компанію https://gremi-personal.com.ua/ua/garjachi-vakansii/