Відпочинок на морі

Коли відпустка запланована на зимову пору року, часто це не додає доброго настрою, адже взимку у нас неможливо погуляти без теплого одягу, неможливо покупатись в річці чи озері, та й сонечко не так часто радує.

Тому при наявності можливостей та бажанні, найкращим буде відпочинком на теплих закордонних морях. А влітку прерасним вибором буде відпочинок на морі ( http://vidpochynok.net/index.php?cat=1&oblast=21 ) на побережжі Чорного моря нашої прекрасної України

Хоча можна не купувати путівку на море, а просто зібратися в поїздку самостійно, вибір є завжди.

З попутником

По-перше так буде веселіше, по-друге саме товариш або знайомий зможе оплатити бензин для машини, а якщо автомобіля у Вас немає, те можливо, у попутника він буде. Та й кімнату або квартиру можна буде зняти на двох, а це заощадить гроші.

Зібрати медикаменти

Деколи відпочинок може обернутися захворюваннями через зміну клімату. Саме тому варто подбати про аптечку. Тим більше, що навіть якщо купити аптечку за кордоном, то в ній може не виявитися знайомих лікарських препаратів або тих, які необхідні. Краще взяти препарати проти застуди, температури, діареї, отруєння.

Особливості клімату

Варто заздалегідь дізнатись клімат того або іншого місця, яке збирається відвідати турист. Наприклад на Карибських островах влітку будуть нескінченно лити дощі, тому про відпочинок і мови бути не може.

Вивчити мову

Якщо є така можливість, то варто вивчити мову тієї країни, у яку відправляються туристи. Це дійсно може бути у нагоді. Але якщо мови даються важко, те можна підучити хоча б декілька фраз.

Пропустити нецікаве

Не варто поспішати й намагатися подивитися абсолютно все, навіть якщо це не цікаво. Краще підібрати заздалегідь ті місця, які хотілося б відвідати, і вже відштовхуючись від списку йти на перегляд визначних пам'яток.

Можна зробити це разом з екскурсоводом, або ж відправитися на прогулянку самостійно. Але все-таки й у того й в іншого способу є мінуси. На екскурсовода потрібно витратити не малу суму, а от при прогулянках найкраще використати карту або просити допомоги в перехожих.
Огигинал новости «Відпочинок на морі