Як я ходив на рибалку

Було це не цього літа, а років із 15 тому. Сидіти вдома та ще й влітку заняття дуже важке, тому знайшов собі засіб, щоб із користю проводити час.

Звичайно ж в день робити щось знайдеться завжди, тому це заняття було перенесено на ранок та дообідню пору дня. Що це за заняття більшість чоловіків знає добре. Рибалка на річці ( http://lovlyaryby.com/load/lovlja/zagalni_rekomendaciji_lovli_ribi/ribalka_na_richci_vlitku/34-1-0-70 ), що може бути краще? Та до неї потрібно підготуватись.

Пішов у лісок і вирізов штук із п'ять хороших вудилищ із ліщини. Це заняття було не легке, адже потрібно пройти лісок довжиною із кілометр, обдивитись всі кущі ліщини. Кожен кущ прийшлось обмацати до останньої гілячки. Все ж прямі і довгенькі гіляки були знайдені. Довжина кожної десь від трьох до чотирьох метрів.

Прийшов додому, дістав снасті ( колись накупив їх багатенько ), прив'язав ліску, паводки, гачки і поплавки. Поплавки були ще із пір'я, мабуть гусині. Вийшло три добрих вудки. Іншу ліщину залишив на потім, робити ще вудки було ліньки та й ходити з таким оберемком гіляк нелегко.

Річка недалеко є та вже мілкувата, пішов до ставка у якому завелось повно окуня. Тоді всі ставки не були в оренді, ловити можна було вільно.

Це зараз хапуги-орендатори нікого не підпускають до ставків, хоча у договорах оренди у них прописано, що кожна людина із однією вудкою може ловити де-завгодно. Але хіба сам переможеш кагал із хапуг, сільських голів та слуг режиму?

Так от, взяв фатку, вудки, корзину для риби, хліба та черв'ячків і пішов. Іти до стака кілотрів зо три. Методика ловлі була проста - кладу у фатку хліба і кладу у воду, через хвили десять дістаю, там лежить із десяток мальків всякого сміття типу тюльки чи синюхи ( така дрібна рибка, яку тільки коти їдять ).

Беру цю тюльку і на гачок, закидую у ставок, виходить така ловля на живця. Зразу чи через кілька секунд підходить окунь і різко хватає наживку. Чудесна рибалка.

Як я ходив на рибалкуТаким чином ловин години зо три. У садку будо більше половини, кілограма з чотири додому приніс. Вдома радості не було меж - спочатку дивились косо, адже чистити окуня задоволення ще те. А коли почистили і пожарили, на другий день знову виганяли на рибалку.

Але фатку потребували віддати і все якось так і пішло. Почав ходити з червяками на карася і окуня та улов був уже не більше десятка. Але головне було задоволення від такого приємного відпочинку.

Крім задоволення, яке приносить рибалка, не слуд забувати:
  • медкомиссия на права ( http://myronivka.com.ua/men/auto/o-prohozhdenii-voditelskoj-medkomissii.html )
  • стенд классный уголок купить ( http://myronivka.com.ua/familie/obschestvo/oformlenie-ofisa-i-ne-tolko.html )
  • театр вахтангова ( http://myronivka.com.ua/familie/obschestvo/teatr-vahtangova.html )
  • мотошлем ( http://myronivka.com.ua/men/auto/o-polze-shlema-dlya-motociklistov.html )
  • главные новости мира сегодня ( http://myronivka.com.ua/familie/obschestvo/gde-vy-eto-slyshali.html )

від яких і відпочинок і життя-буття є трішки ємким.
Огигинал новости «Як я ходив на рибалку