Як ми відпочивали на лісовій галявині

Восени й навесні ми часто ходимо в ліс всім класом.

Це дуже зближує нас, тому наш клас дуже дружний. Всі наші походи цікаві, і про одному з них я зараз розповім.

Справа була навесні, у травні. Я майже весь тиждень болів, але коли прийшов у школу після хвороби й довідався, що в найближчу неділю буде похід у ліс, відразу вирішив іти, незважаючи на відмовки батьків. Товари для відпочинку та туризму в інтернет-магазині dolar.if.ua ( http://www.dolar.if.ua/vidpochunok-turizm/vidpochunok ) ми заздалегідь змогли підібрати, зокрема надзвичайно потрібними стали дорожні сумки та портативні рації (щоб ніхто не заблукав).

У лісі, як і завжди, було дуже весело: ми йшли не кваплячись, по шляху розспівували пісні, грали в різні рухливі ігри, фотографувалися.

Природа вже підготувалася до зустрічі літа: всі навколо зеленіло й цвіло, співали птаха, дзенькали різні комахи. Я йшов поперед усіх, тому я першим побачив цю чудову галявину.

— Тут ми й зупинимося! — сказав наш учитель Ігор Сергійович.

Усі зашуміли, загаласували. Кожному хотілося вибрати містечко покраще. Але на галявині було стільки гарних місць, що незабаром усе заспокоїлися. Я з іншими хлопцями пішов у ліс набирати сухих гілок для багаття, а дівчиська почали готовити м'ясо для шашликів і нанизувати його на шпажки.

Незабаром розгорілося багаття, вірніше навіть два багаття: один побільше — для чайника й поменше — для шашликів. Друге багаття ми незабаром притушили, щоб залишилися тільки вугілля, тому що шашлики не можна жарити над відкритим вогнем.

Я займався тим, що перевертав шашлики, щоб вони обсмажилися з усіх боків, а коли з'являлося полум'я, то поливав шашлики оцтом, у якому були розведені спеції. Як же ми потім уплітали цю вкуснятину!

Після їжі ми грали у вікторину, співали пісні, загадували один одному загадки, слухали музику лісу — пересвист птахів, дзижчання комах, шерех вітерцю в кронах дерев. Додому ми верталися щасливими, переповненими враженнями.

Цей відпочинок на лісовій галявині я не забуду ніколи!
Огигинал новости «Як ми відпочивали на лісовій галявині