Чи застосовуються штрафні санкції до платника податків

Чи застосовуються штрафні санкції до платника податків за порушення встановлених термінів зберігання документів з питань обчислення і сплати податків та зборів?

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до п. 121.1 ст. 121 Податкового кодексу, незабезпечення платником податків зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених ст. 44 Податкового кодексу строків їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених Податковим кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «Чи застосовуються штрафні санкції до платника податків