Чому в штатному розкладі не може бути посади «бухгалтер-касир»

Мінсоцполітики повідомило, що згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін'юсту й Мінсоцзахисту від 29.07.1993 р. № 58, записи в трудову книжку про назву роботи, професії чи посади, на яку прийнято працівника, виконуються відповідно до професійних назв робіт, зазначених у Класифікаторі професій, затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 р. № 327 (далі — Класифікатор).

Назви посад (професій), які передбачаються в штатному розписі, також повинні відповідати Класифікатору. Згідно з цим документом, розширені назви професій, у т. ч. через дефіс або з приведенням уточнень у дужках, не допускається. Разом із тим у додатку В до Класифікатора подано похідні слова до професій, які дозволено використовувати.

Тому об'єднання двох назв професій «Бухгалтер» і «Касир» у «Бухгалтер-касир» є помилкою.Лист Мінсоцполітики від 25.04.2013 р. № 336/13/155-13

З сайту газети: «Про приватних підприємців та єдиний податок» ( http://myronivka.com.ua/go.php?site=http://spd-info.com.ua/news/view/1723 )
Огигинал новости «Чому в штатному розкладі не може бути посади «бухгалтер-касир»