Громадськість Київщини «тримає руку на пульсі» роботи органів Міндоходів

11 грудня у конференц-залі ГУ Міндоходів у Київській області пройшло чергове засідання Громадської ради.

Під час засідання значна увага приділялась обговоренню «Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2018 роки» та шляхів його імплементації на місцях. Відповідно до Стратегії, у найближчі п’ять років робота Міндоходів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, створення умов для розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі.

Втілення в життя цього плану дозволить підвищити ефективність роботи органів Міндоходів, та, відповідно, позитивно вплине на економічний стан країни.

Підведені підсумки діяльності територіальних органів Міндоходів Київської області за січень-листопад 2013 року. До бюджетів усіх рівнів з початку року зібрано майже 26,5 млрд. гривень, що перевищує минулий рік майже на 600 млн. грн. або на 2,2%. Відмічається позитивна дінаміка перевищення зібраних платежів над індексами зростання в розрізі основних галузей. Надходження до місцевих бюджетів склали 3,6 мільярда гривень. В порівнянні з січнем-листопадом 2012 року вони збільшилися на 31 млн. гривень, або на 9,4%.

Представники громадськості відмітили позитивні наслідки створення Міністерства доходів і зборів України.

На засіданні розглядалася також концепція запровадження Міністерством доходів і зборів України інституту уповноваженого економічного оператора та питання електронного декларування в рамках проекту «Митниця майбутнього».

Учасники Громадської ради прийняли активну участь в обговоренні питання щодо співпраці ГУ Міндоходів у Київській області з громадськими організаціями - представниками малого бізнесу стосовно спільної роботи по залученню підприємців до подання звітності в електронному вигляді до органів Міндоходів.

Наприкінці зустрічі відбулося спілкування учасників засідання з представниками засобів масової інформації.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Огигинал новости «Громадськість Київщини «тримає руку на пульсі» роботи органів Міндоходів