Київська митниця ДФС: майже 32 млрд. грн. перерахованих за 2015 рік, вже в Державному бюджеті України!

Протягом 2015 року Київська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету України на рівні –31млрд. 793,3 млн. грн., що на 50,3% (10 млрд. 646,9 млн. грн.)більше, в порівнянні з показниками 2014 року.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у 2015 року в зоні діяльності митниці були «автомобілі легкові» (сплачено митних податків на загальну суму 5,1 млрд. грн.), «засоби захисту рослин» (2 млрд.грн.), «лікарські засоби» (1,7 млрд.грн.), «нафта та нафтопродукти» (1,3 млрд.грн.) «телефонні апарати» (1,1 млрд.грн.).

За результатами реалізації митницею заходів в напрямку контролю за визначенням митної вартості товарів, їх класифікацією та країною походження, додатково протягом 2015 року перераховано до Державного бюджету України митних податків в сумі 950,6 млн. гривень

З метою забезпечення максимальних надходжень митних податків до Державного бюджету України, митницею протягом 2015 року вживались усі можливі заходи, направлені на, активізацію діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та створення максимально сприятливих умов для прискорення митного оформлення товарів, забезпечення системного аналізу зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів ЗЕД, а також проведення з ними на регулярній основі робочих зустрічей з метою налагодження максимально ефективного та достовірного прогнозування надходжень митних платежів до Держбюджету.ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «Київська митниця ДФС: майже 32 млрд. грн. перерахованих за 2015 рік, вже в Державному бюджеті України!