Київська митниця ДФС щодо переваги співпраці з Євросоюзом

У І кварталі імпортерами отримано пільги зі плати ввізного мита на 192 млн. грн. та податку на додану вартість - 38 млн.грн. відповідно до автоматизованої системи митних оформлень «Інспектор», в рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським співтовариством, ратифікованої Законом України від 16 грудня 2014 № 1678-VII «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами».

Тільки впродовж трьох місяців підприємцями зекономлено 192 млн. грн. на звільненні від сплати митних платежів (зменшенні розміру мита) при імпорті товарів з країн Євросоюзу.

Зазначені кошти залишилися в розпорядженні підприємств і зможуть бути направлені на їх розвиток. Це, в свою чергу, в масштабах всієї країни дасть великий поштовх для розвитку виробництва, збільшенню кількості робочих місць і в майбутньому - збільшенню доходів цих же підприємств. «Недоотримані» сьогодні доходи державного бюджету вже завтра надійдуть в скарбницю держави як податки з доходів, що утворяться завдяки дії угоди з ЄС.

Крім того, податок на додану вартість, який теж мав би бути сплаченим під час імпорту товарів з ЄС, обов’язково зменшить ціну товарів для споживача. Це теж позитивно вплине на добробут громадян і економічне становище нашої країни.ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «Київська митниця ДФС щодо переваги співпраці з Євросоюзом