Куди звертатися для отримання відстрочки з погашення податкового боргу

Міндоходів роз’яснило, що в разі необхідності розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платник податків має звернутися до органу ДПС за місцем свого обліку чи за місцем обліку грошового зобов’язання (податкового боргу) з письмовою заявою та пакетом відповідних документів незалежно від терміну розстрочки (відстрочки).

У разі ж коли сума грошового зобов’язання (податкового боргу) або термін розстрочки (відстрочки) знаходяться поза межами компетенції такого органу ДПС — він формує відповідний висновок і пересилає пакет документів органу ДПС регіонального рівня. Останній, у свою чергу, аналізує режим розстрочення та разом із власним висновком направляє пакет документів до Міндоходів.
Тобто в будь-якому випадку обов’язковим є лише звернення такого платника податків до територіального органу ДПС за місцем податкового обліку.

Лист Міндоходів від 24.04.2013 р. № 2039/7/99-99-11-02-03-17За матеріалами сайту газети: «Про приватних підприємців та єдиний податок» ( http://myronivka.com.ua/go.php?site=http://spd-info.com.ua/news/view/1714 )
Огигинал новости «Куди звертатися для отримання відстрочки з погашення податкового боргу