На Київщині привітали переможців дитячого конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»

В Державній фіскальній службі по всій Україні сьогодні, 17 вересня відзначили Дипломами та призами переможців та лауреатів конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини - 2015». Представники фіскальної служби, члени журі та партнери конкурсу урочисто привітали школярів.

Цього року вже в друге за всю історію проведення конкурсу церемонія нагородження переможців проводилася в режимі відео селекторного зв’язку. В цій незвичній атмосфері дітки, члени журі та запрошені гості мали змогу бачити та спілкуватися з переможцями всіх регіонів України в прямому ефірі.

Переможців конкурсу обрано за трьома напрямами: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Ними стали 18 конкурсантів з 15 регіонів України. Саме їхнім роботам професійне журі поставило найвищі оцінки.

Нагадаємо, що конкурс стартував на початку року і проводився у три етапи: І етап – районний рівень; ІІ етап – регіональний рівень; ІІІ етап – Всеукраїнський рівень.

Для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості “Майбутнє дитини – у мріях країни - 2015” до ДФС України надійшло біля 12 тисяч робіт з усіх куточків України. З них: 190 робіт з Київської області, це 131 художній твір, 57 літературних творів та віршів, а також 2 роботи з комп’ютерної графіки (комп’ютерна анімація). Всі роботи напрочуд гарні і своєрідні. Членів журі вразили ґрунтовні знання та особиста громадська позиція дітей.

Урочисте нагородженням лауреатів Всеукраїнського, переможців регіонального рівня у Київській області провів заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Сергій Трифонов.

На Всеукраїнському рівні по напряму – “Комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація)” у І віковій категорії зайняла 1 місце Красільнікова Катерина з м. Біла Церква.

На регіональному рівні за напрямом “Художні твори” у І віковій категорії посіла 3 місце Копиця Ірина з с. Завадівка Володарського району, 2 місце – Лисаченко Ангеліна з м. Тараща та 1 місце зайняла Бабенко Софія з м. Бориспіль; у ІІ віковій категорії зайняла 3 місце Малюх Діана з м. Васильків, 2 місце – Лисенко Вікторія з м. Біла Церква, а 1 місце – Кирпатенко Ірина з м. Тараща.

По напряму - “Літературні твори” у І віковій категорії 2 місце посіла – Литвиненко Марія з смт. Гостомель та 1 місце зайняла Гутник Анастасія з м. Біла Церква. У ІІ віковій категорії за цим напрямом зайняла 1 місце Руденко Ірина з с. Пустовіти Миронівського району, 2 місце зайняла – Шевченко Марина з м. Ірпінь, 3 місце посіла – Долбіна Любов з с. Кашперівка Тетіївського району.

Діти переможці Всеукраїнського та регіонального рівня нагороджені дипломами та цінними подарунками.

“Державна фіскальна служба приділяє значну увагу підростаючому поколінню – нашому майбутньому, нашій зміні, формуванню високої податкової культури з дитинства. Ми хочемо бачити вас освіченими, всебічно розвиненими та обізнаними з основами податкового законодавства громадянами нашої країни.

На мій погляд, навчання основам податкових знань школярів є не тільки засобом виховання майбутніх сумлінних платників податків, але й джерелом життєво необхідних знань в умовах ринкової економіки” – наголосив Сергій Трифонов.ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «На Київщині привітали переможців дитячого конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»