На Київській митниці ДФС відбулася чергова зустріч з підприємцями

З 01.01.2016 року набула чинності Угода про асоціацію між Україною та Європейським співтовариством. Для обговорення питань, які стосуються принципів її впровадження, у відділі митного оформлення №1 митного поста «Святошин», відбулася зустріч керівництва та посадових осіб уповноважених на видачу сертифікатів форми EUR.1 впровадження з представниками учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Під час зустрічі бізнесу презентовані основні положення Угоди, засад і принципів співробітництва України з Євросоюзом, правил заповнення сертифікатів форми EUR.1 та правил визначення країни походження товарів.

Співробітники митниці наголосили, що з набуттям чинності Угоди, відбулося спрощення митного оформлення товарів, які мають українське походження. Зокрема, отримання сертифікату форми EUR.1 тепер відбувається безпосередньо під час митного оформлення товарів, на безкоштовній основі, без залучення будь-яких інших організацій та відомств.

Учасникам зовнішньоекономічної діяльності роз’яснили переваги отримання статусу схваленого експортера - підприємства-експортера, юридичної особи, зареєстрованої в Україні, за винятком митного брокера, яке здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод та має право самостійно оформлювати декларацію незалежно від вартості товару і відповідає вимогам наказу Міністерства фінансів України від 07.10.2014 № 1013 «Про затвердження Порядку надання та анулювання митницею статусу уповноваженого (схваленого) експортера».

Зустріч пройшла в жвавому обговоренні питань, що виникали під час митного оформлення товарів, що походять з Євросоюзу.ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «На Київській митниці ДФС відбулася чергова зустріч з підприємцями