На пункті пропуску “Бориспіль” зупинена спроба незаконного ввозу 201 мобільного телефону «Lenovo»

Працівниками Київської митниці ДФС зафіксовано незаконне ввезення на митну територію України партії товару без сплати належних платежів.

Наш співвітчизник, який прибув до України з Китаю, разом з багажом прямував трансфером до м. Одеса через аеропорт «Бориспіль».

Громадянин самостійно обрав спрощену систему митного оформлення - «зелений коридор», тим самим заявивши, що переміщувані ним через митний кордон України товари (в тому числі і переміщувані в супроводжуваному багажі) не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення та вивезення з митної території України.

Під час проведення митного контролю трансферного багажу у багажному відділенні за допомогою рентген-апарату, у багажі громадянина, який складався з чотирьох валіз, виявлено 201 новий мобільний телефон «Lenovo» A338T, A560, A396, A2800-d A2860, A5800-D, A316, A399 різних кольорів в комплекті, ринковою вартістю майже 296 тис. грн. та партію нового одягу (білизна, футболки, сумки-рюкзаки, кепки тощо).

Складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено до винесення судом рішення у справі.

Нагадуємо громадянам, що перелічені товари відносяться до категорії товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України. Відповідно до Митного кодексу України товари, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 1 000 євро, але загальна фактурна вартість не перевищує еквівалент 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню з поданням документів, що видаються державними органами для здійснення митного контролю та митного оформлення таких товарів та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 % і податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України, в частині, що перевищує еквівалент 1 000 євро.ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «На пункті пропуску “Бориспіль” зупинена спроба незаконного ввозу 201 мобільного телефону «Lenovo»