«Річниця Міністерства доходів і зборів України» - тема зустрічі з представниками бізнесу на Київщині

«Річниця Міністерства доходів і зборів України» - тема зустрічі з представниками бізнесу на Київщині

20 грудня у актовій залі ГУ Міндоходів у Київській області відбулася зустріч в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області Ганни Ігнатенко та першого заступника Київської митниці Міндоходів Олексія Штакіна з представниками малого та середнього бізнесу регіону.

«Із створенням Міністерства, весь комплекс митних і податкових послуг стандартизовано та уніфіковано. Ставку зроблено на електронні сервіси та ІТ-технології, які покладено в основу детінізації економіки та забезпечення стабільного фінансування державного бюджету», - відзначила Ганна Ігнатенко.

«Річниця Міністерства доходів і зборів України» - тема зустрічі з представниками бізнесу на КиївщиніУ зв’язку з цим, 97% суб’єктів господарювання регіону подає звітність у електронному вигляді. До бюджетів усіх рівнів зібрано понад 26 млрд. грн. податків та зборів. Зі зменшенням документальних перевірок, надходження зросли майже у 5 разів. Протягом року припинено протиправну діяльність двох «конвертаційних центрів», знешкоджено 6 підпільних виробництв алкогольної продукції, виявлено 12 випадків незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів через митний кордон України, - зауважила в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області.

За словами Олексія Штакіна, об’єднання податкової і митної служб відзначається такими перевагами, як спрощенням процедури отримання адміністративних послуг, підвищенням якості, комплексності податкових і митних сервісів, скороченням часу на обслуговування в державних органах, зниженням рівня бюрократії, підвищенням рівня довіри громадян до представників влади, забезпеченням конфіденційності платників податків. «Київською митницею Міндоходів за 2013 рік зменшено кількість митних оглядів, в 2 рази скорочено час проходження митних формальностей, впроваджено автоматизований безконтактний митний контроль», - наголосив перший заступник Київської митниці Міндоходів. У перспективі – створення «Митниці майбутнього»: розробка механізмів прийняття автоматизованого рішення щодо можливості випуску товарів у обіг.

По закінченню виступів представники бізнесу та присутні на зустрічі ЗМІ отримали відповіді на поставлені керівникам органів Міндоходів запитання та проконсультувались стосовно хвилюючих їх проблем. На завершення Ганна Ігнатенко подякувала присутнім за увагу та зауважила, що зустрічі посадових осіб Міністерства з представниками бізнесу та їхня співпраця спрямовані на підтримку розвитку підприємництва в країні і стабільне економічне зростання.


ГУ Міндоходів у Київській області
Огигинал новости ««Річниця Міністерства доходів і зборів України» - тема зустрічі з представниками бізнесу на Київщині