У січні Київською митницею ДФС забезпечено надходження до бюджету понад 2 млрд. гривень митних платежів

Надходження січня перевищили минулорічні на 632,5 млн. грн. або на 41,6%. Додатково перераховано митних податків у січні за результатами реалізації митницею заходів, спрямованих на забезпечення максимальних надходжень та залучення наявних резервів на 97,5 млн. грн., зокрема: за результатами коригування митної вартості товарів –  майже 96 млн. грн.; за рахунок класифікаційної роботи – 1,1 млн. грн.; за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 650 тис. гривень.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у січні, в зоні діяльності Київської митниці були: засоби захисту рослин – ввезено на 1,8 млрд. грн., сплачено митних податків на 367,5 млн. грн.; автомобілі легкові — ввезено майже на 860 млн. грн., сплачено митних податків на 335 млн. грн.; лікарські засоби – ввезено на 1,5 млрд. грн., сплачено митних податків на 97,4 млн. гривень; кукурудза – ввезено на 351,4 млн. грн., сплачено митних податків на 70,4 млн. грн.; телефонні апарати – ввезено на 290,2 млн. грн., сплачено митних податків на 58 млн. гривень.


ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «У січні Київською митницею ДФС забезпечено надходження до бюджету понад 2 млрд. гривень митних платежів