В Україні з’явиться ПАТ «Аграрний фонд»

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» матиме статутний капітал у розмірі 5 млрд грн, 100% якого належить державі.

Управляти корпоративними правами, що належатимуть державі в статутному капіталі, буде Мінагропром.

Аграрний фонд розміщуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1.

Щоб отримати гроші для формування статутного капіталу, Мінфін має здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 5 млрд грн зі строком обігу п’ять років і відсотковою ставкою доходу на рівні не вище ніж 14,3% річних і внести їх від імені держави в оплату акцій первинної емісії товариства.

Нагадаємо: у рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки в Міністерстві аграрної політики і продовольства заявляли про намір створити на базі Аграрного фонду ПАТ «Агрофінфонд».

Судячи з усього, ПАТ «Аграрний фонд» виконуватиме заявлені в Державній програмі активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки, затвердженій постановою КМУ від 27.02.2013 р. № 187:

• забезпечення державної фінансової підтримки та запровадження механізму заохочення придбання сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва для формування сучасної техніко-технологічної бази агропромислових підприємств;
• стимулювання вітчизняних товаровиробників до впровадження інноваційних технологій, модернізації та будівництва об’єктів агропромислового комплексу з метою збільшення обсягів виробництва продукції, підвищення її якості та поступового імпортозаміщення, підвищення якості й конкурентоспроможності продуктів переробки продукції вітчизняного виробництваю.

Наразі Аграрний фонд (державна спеціалізована бюджетна установа, створена в 2005 році) виконує функції державного регулятора цінової політики в агропромисловому секторі. Крім того, Аграрний фонд проводить форвардні закупівлі зерна врожаю 2013 року.

Постанова КМУ «Про утворення публічного акціонерного товариства «Аграрний фонд» від 22.05.2013 р. № 364

За матеріалами сайту газети: «Про приватних підприємців та єдиний податок» ( http://myronivka.com.ua/go.php?site=http://spd-info.com.ua/news/view/1702 )
Огигинал новости «В Україні з’явиться ПАТ «Аграрний фонд»