Як звітувати з особливого податку з продажу цінних паперів: рекомендації Міндоходів

Міндоходів стверджує, що звіт з особливого податку операцій із відчуження цінних паперів та операцій із деривативами необхідно подати не пізніше 13 травня 2013 року. Сплата цього податку повинна відбутися не пізніше 20 травня 2013 року.

Проте, оскільки офіційної форми такої декларації не затверджено, платникам цього податку рекомендовано скористатися проектом наказу «Про затвердження Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами…»

Цікаво, як такі рекомендації узгодити з  п. 46.4 ПКУ? Адже сказати, що платник податку скористався правом доповнювати звітність, що збільшує або зменшує його податкові зобов’язання, неможливо. Бо самої звітності не існує, її встановлює Мінфін України. Тобто формально подати декларацію із цього податку неможливо, навіть за формою, наведеною в проекті Міндоходів.

Лист Міндоходів від 24.04.2013 р. № 2174/7/99-99-19-04-03-17

За матеріалами сайтів газети «Про приватних підприємців та єдиний податок» ( http://spd-info.com.ua/news/view/1592 ) та бухгалтерського сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» ( http://www.interbuh.com.ua )
Огигинал новости «Як звітувати з особливого податку з продажу цінних паперів: рекомендації Міндоходів