З початку року працівниками Київської митниці ДФС вилучено більш ніж на 2 млн. грн. валюти, що незаконно переміщувалася

В пункті пропуску «Бориспіль» найпоширенішим предметом порушення митних правил у 2016 році, при проходженні спрощеної системи митного оформлення - «зелений коридор», була валюта. Тільки за три тижня цього року складено 11 протоколів про порушення митних правил на суму понад 2 млн. гривень.

Одним із прикладів порушення є випадок, коли особа без громадянства намагалася вивезти за межі митної території України 35305 доларів США та 35000 гривень.

Чоловік обрав спрощену систему митного оформлення - «зелений коридор», заявивши своїми діями, що переміщувані ним через митний кордон товари не підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами. Після перетину пасажиром «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю, у відділенні особистої сумки пасажира виявлена валюта, що переміщувалася без ознак приховування.

Згідно з вітчизняним законодавством для безперешкодного переміщення через митний кордон України кожному громадянину дозволено мати валюту в еквіваленті 10 тисяч євро. Тому, з виявленої суми пасажиру пропущено 35 000 гривень та 9 455 доларів США. А за протоколом про порушення митних правил вилучено 25 850 доларів США.


ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «З початку року працівниками Київської митниці ДФС вилучено більш ніж на 2 млн. грн. валюти, що незаконно переміщувалася