Як просто самому вирощувати голубіку

Живучи певний період на нашій планеті Земля, з часом починаєш розуміти, що не все те, що пропонується людям для харчування може бути корисним та безпечним. Особливо це стосується фруктів, овочів та ягід. На вітринах продавців вони завжди виглядають чудово, а от що в них всередині - нам невідомо.

Тому, щоб насолоджуватись справжнім природнім смаком зелено-кольорової смакоти, найкращим рішенням буде посадити в себе на городі дачної ділянки все це.

А коли бажання доходять до куштування справжньо-цінних ягід голубіки/лохини, тоді виникає ще одне - необхідність придбання якісних та відповідних своїм сортам саджанців голубіки, їх, як і саджанці чорниці в Україні ( https://klioma.com.ua/sagentsi-golubiku/ ) можна придбати в відповідальній компанії Кліома-сервіс.

Самому вже декілька разів пощастило придбати в Кліома-сервіс саджанці голубіки/лохини, клюкви/журавлини та брусніки. Всі три рази замовляв саджанці восени, зиму вони перечікуали в глибоку погребі, де температура була 2-3 градуси тепла взимку.

Як просто самому вирощувати голубікуЯк просто самому вирощувати голубікуЯк просто самому вирощувати голубікуЯк просто самому вирощувати голубікуЯк просто самому вирощувати голубіку

Огигинал новости «Як просто самому вирощувати голубіку