У січні від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна Київською митницею ДФС перераховано до державного бюджету понад 6 млн. грн.

Співробітниками Київської митниці ДФС заведено 41 справа про порушення митних правил. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 6,7 млн. грн. Реально вилучені предмети у 29 справах на 3,4 млн. гривень.

Типовими предметами правопорушення в січні були валютні цінності, які переміщувалися через митний кордон України в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму, квіткова продукція, зброя, радіообладнання, витратні будівельні матеріали, вироби санітарно-технічного призначення.

Управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням заведено 19 справ про порушення митних правил на суму 3,7 млн. гривень.

У січні направлено 11 запитів до митних органів іноземних держав (до митних органів Великобританії, Іспанії, Литви, Німеччини, Польщі, Франції, Чехії та США). В результаті опрацювання відповідей, складено 4 протоколи про порушення митних правил на 3,3 млн. гривень.

Також працівниками Київської митниці протягом січня підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 4 повідомлення про протиправні діяння.ГУ ДФС у Київській області
Огигинал новости «У січні від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна Київською митницею ДФС перераховано до державного бюджету понад 6 млн. грн.