Увага! Держреєстр РРО – оновлено!

Міністерством доходів і зборів України затверджено нову редакцію Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

В новій редакції змінились примітки до сфери застосування деяких моделей РРО, а також збільшилась кількість з 69 до 86.

В Держреєстрі наведена таблиця, з інформацією про кожну окрему модель РРО: назву, версію внутрішнього програмного забезпечення, назву та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації, дата і номер рішення про включення до Державного реєстру та сфера застосування відповідного РРО.
Реєстратори розрахункових операцій, які перелічені в новому реєстрі забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів в електронному вигляді.

Тому, зверніть увагу, реєстрація касових апаратів, які не входять в оновлений Держреєстр РРО буде скасована.

«Подання платниками податків звітності в електронному вигляді - значно спростить процес формування та подання звітності, заощадить робочий час, зменшить витрати платника на друкування та зберігання контрольних стрічок» - повідомив начальник ГУ Міндоходів у Київській області Олег Нізенко.

Нагадаємо, що з 1 січня 2014 року відповідно до вимог чинного законодавства, будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання до органів Міндоходів в електронному вигляді контрольно-звітної інформації РРО.

Нова редакція Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 704.


ГУ Міндоходів у Київській області
Огигинал новости «Увага! Держреєстр РРО – оновлено!